Hemen ARAYIN

Hakkımızda

Np Mühendislik — Proje - İnşaat - Taahhüt

Kararlı ve Emin

Np Mühendislik olarak olarak her geçen gün hızla, kararlı ve emin adımlarla büyüyoruz.

Doğru ve Dürüst

Kaliteli iş prensibiyle kaliteden ödün vermeden doğru ve dürüst çalışıyoruz.

Zamanında ve Hızlı

Üstlendiğimiz işleri zamanında, hızlı ve eksiksiz olarak tamamlıyoruz.

Yönetim Kurulu Mesajı

  Her geçen gün hızla, kararlı ve emin adımlarla büyüyen , NP MÜHENDİSLİK dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projelerle kurulduğu günden bu yana geliştirilebilir bakış açısı, doğru, dürüst ve kaliteli iş prensibiyle kaliteden ödün vermeden Sektörel yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan, ayrıntılara önem veren, mükemmele odaklanmış, çevre ve insan güvenliğini daima ön planda tutmayı ilke edinen Üstlendiği işleri zamanında, hızlı ve eksiksiz olarak tamamlayarak, projelerini gerçekleştirdiği ülkelerin refahını artırmayı, ekonomik ve toplumsal katkı sağlamayı önceliklerimiz arasında tutacağız.

Modern, Sağlam ve Akılcı... Güveniniz teminatımız altında.

  Sektörde öncü ve lider bir konum edinmeyi planlayarak bu yolda hızla ilerlerken Ar-Ge çalışmalarına da ağırlık vererek toplumsal konulardaki sorumluluğumuzu yerine getirerek, içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi, gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerde ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Ve tüm bunları gerçekleştirirken, NP MÜHENDİSLİK çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olacağız.

Np Mühendislik Hakkımızda

Misyonumuz


Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak, Rekabetçi olmak, piyasada güvenli, dürüst, ilkeli, prensiplerinden vazgeçmeyen ve sorumluluk bilinci içinde bir büyümeyi gerçekleştirmek.

Vizyonumuz


Çözüm odaklı ilerleyerek güvenilir, planlı, profesyonel bir hizmet sunmak. Gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız inşaat sektöründe imza attığımız kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.
Yukarı